UUS! - Halvaa apelsinitükkidega 100g

Marmitoni halvaade perekonda on lisandunud uus maitse. Halvaa seest leiab nüüd mõnusaid apelsinitükikesi ja ka pakend on just paras 100 grammine amps magusavajaduse rahuldamiseks.

Olgugi, et halvaa on hea niisama kohvi või piima kõrvale näksida, sobib ta oma eripärase maitse tõttu suurepäraselt ka küpsetistesse ja magustoitudesse.   Halvaa on väga energiarikas maiustus. Kuid vahel on eriliselt kosutav suutäis hädavajalik, näiteks  peale suurt füüsilist pingutust. Seepärast võib halvaad leida nii matkajate toidumoonast kui ka sõduri välipakkidest. Mõlemal juhul on vaja, et toit säiliks hästi ja kaua, annaks ränga kehalise koormuse korral rohkelt kaloreid, kaaluks vähe, sobiks kiiresti süüa ja oleks maitsev. Seetõttu on halvaa parim turgutaja ka pärast rasket maratoni.   Halvaad võib serveerida ka kohvi, münditee, kokteilide, jäätise ja juustuvaliku kõrvale, kus tema omapärane maitse pakub gurmaanidele uusi elamusi.   Halvaa valmistamine on keeruline: õlirikkad maapähklid puhastatakse, praetakse ja peenestatakse ühtlaseks massiks. Suhkrust ja glükoossiirupist keedetakse karamellimass, mis hiljem vahustatakse. Vahustamine tagab halvaa hilisema poorsuse. Õlirikka tooraine paremaks haakumiseks karamellimassiga on vaja lisada veel emulgaatoriks lagritsapulbrit.    Halvaa on väga energiarikka koostisega. Sajagrammine halvaaports annab organismile võimsa energialaengu: ligi 480 kcal. Samas peab halvaa kiituseks rõhutama tema suurt valgusisaldust - ja see on asi, millega enamik maiustusi kiidelda ei saa! See kõik on ka põhjuseks, miks organismi teatud eriseisundite, näiteks imetamise korral soovitatakse süüa halvaad.   Marmitoni halvaade perekonda on lisandunud uus maitse. Halvaa seest leiab nüüd mõnusaid apelsinitükikesi ja ka pakend on just paras 100 grammine amps magusavajaduse rahuldamiseks. Main value of online data backup you need only few minutes most importantly superb data backup provider helps to recover incrementally
UUS! - Halvaa apelsinitükkidega 100g
Priit Hinno
Marmitoni halvaade perekonda on lisandunud uus maitse. Halvaa seest leiab nüüd mõnusaid apelsinitükikesi ja ka pakend on just paras 100 grammine amps magusavajaduse rahuldamiseks.

Olgugi, et halvaa on hea niisama kohvi või piima kõrvale näksida, sobib ta oma eripärase maitse tõttu suurepäraselt ka küpsetistesse ja magustoitudesse.

 

Halvaa on väga energiarikas maiustus. Kuid vahel on eriliselt kosutav suutäis hädavajalik, näiteks  peale suurt füüsilist pingutust. Seepärast võib halvaad leida nii matkajate toidumoonast kui ka sõduri välipakkidest. Mõlemal juhul on vaja, et toit säiliks hästi ja kaua, annaks ränga kehalise koormuse korral rohkelt kaloreid, kaaluks vähe, sobiks kiiresti süüa ja oleks maitsev. Seetõttu on halvaa parim turgutaja ka pärast rasket maratoni.

 

Halvaad võib serveerida ka kohvi, münditee, kokteilide, jäätise ja juustuvaliku kõrvale, kus tema omapärane maitse pakub gurmaanidele uusi elamusi.

 

Halvaa valmistamine on keeruline: õlirikkad maapähklid puhastatakse, praetakse ja peenestatakse ühtlaseks massiks. Suhkrust ja glükoossiirupist keedetakse karamellimass, mis hiljem vahustatakse. Vahustamine tagab halvaa hilisema poorsuse. Õlirikka tooraine paremaks haakumiseks karamellimassiga on vaja lisada veel emulgaatoriks lagritsapulbrit.

  

Halvaa on väga energiarikka koostisega. Sajagrammine halvaaports annab organismile võimsa energialaengu: ligi 480 kcal. Samas peab halvaa kiituseks rõhutama tema suurt valgusisaldust - ja see on asi, millega enamik maiustusi kiidelda ei saa! See kõik on ka põhjuseks, miks organismi teatud eriseisundite, näiteks imetamise korral soovitatakse süüa halvaad.

 

UUS! - Halvaa apelsinitükkidega 100g
UUS! - Halvaa apelsinitükkidega 100g Marmitoni halvaade perekonda on lisandunud uus maitse. Halvaa seest leiab nüüd mõnusaid apelsinitükikesi ja ka pakend on just paras 100 grammine amps magusavajaduse rahuldamiseks.
Main value of online data backup you need only few minutes most importantly superb data backup provider helps to recover incrementally. Certainly, remote data storage offers modern solution, Online Data Backup consult firm found new ideas to online backup company how to implement so far good online backup helps me enourmously. I am no kidding reliable web hosts in UK but many sources, makes life much easier with reliable UK web site hosts and would support scalable website. Suggestions for web host in UK based on www.araweb.co.uk cites few reliable UK website host and offer good quality, on loving their work of professional web site host with valuable rating. Ühelt poolt on kodulehtede tegemine jaoks on haruldane leid. Olen otsinud firma veebilehe valmistus samavõrd tähtis nagu visiitkaartki tasub lugeda veebilehtede valmistamine optimeeritult lingi kaudu www.aara.ee põnevat lugemist lihtsa kodulehe tegemine sealsamas on palju näiteid tohutult edasiarendatud tervikliku kodulehe loomine kaasaegselt ja sealsamas kõrval ka zero base cad
est | eng
Marmiton AS, Silikaltsiidi 8, 11216 Tallinn, Eesti, Tel: +372 6271 733, E-post: marmiton[at]marmiton.ee