Uudised

Toidumess 2019 Pagari üllatustoode – Marmiton AS – Glasuuritud piparkoogisüdamed võiga 300 g
Möödunud nädalal toimunud Tallinna Toidumessil selgusid käesoleva aasta parimad jõulutooted pagari- ja lihatoodete, hõõgveini ning jõuluõlle kategooriates. Parimatest parimad selgusid enam kui 2200 messikülastaja osalusel toimunud pimetestimisega.

Marmiton AS viis aastatel 2016-2018 ellu PRIA poolt rahastatava investeeringuprojekti

Marmiton AS ja Nordhaus OÜ ühinemisteade
Alates 01. jaanuarist 2017 on Marmiton AS ja Nordhaus OÜ ühendatud üheks äriühinguks ärinimega Marmiton AS.

Pakume tööd tootmistöötajatele
AS Marmiton, kes tegeleb erinevate kondiitritoodete tootmisega, võtab tööle seoses töömahu kasvuga tootmistöölisi.

Toidumess 2014 parimaks piparkoogiks valiti – Marmiton AS – Piparkoogisüdamed
Messi Tallinn FoodFest külastajate osalusel valiti kolme messipäeva jooksul pimetesti käigus Eesti parimad jõulutooted pagari- ja lihatoodete ja hõõgveini kategooriates. Konkursil võistlesid 48 lihatoodet, 31 pagaritoodet ja 5 hõõgveini

Seoses töömahu kasvuga, pakume tööd tootmistöötajatele
AS Marmiton, kes tegeleb erinevate kondiitritoodete tootmisega, võtab tööle seoses töömahu kasvuga operaatori ja tootmistöölisi.

Marmitoni suvine piparkook apelsinitükkidega on Eesti parim kondiitritoode 2012
Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab 2012. aastal juba 18. korda uute toodete konkurssi “Eesti Parim Toiduaine”. Esimesel hindamispäeval degusteeriti kala-, pagari-, kondiitritooteid, kastmeid ja magustoite. Parimaks kondiitritooteks valiti ASi Marmiton suvine piparkook apelsinitükkidega

Marmitoni piparkooke auhinnati Toidumessil 2011
Tallinna toidumessil paluti külastajatel kolme päeva jooksul maitsta pimetesti meetodil jõulusööke ja -jooke ning valida nende seast parimad.

UUS! - Sefiir vahvlipuistes 190g
Sortimenditäienduse on saanud ka sefiirid. Nimelt tõime taas turule sefiiri, mis on kaetud vahvlipuistega. Selle sefiiri teeb natuke mahedama maitseliseks toote pinnale lisatav vahvlipuru.

UUS! - Suvine piparkook apelsinitükkidega 300g
Kuna Marmitoni toodetud lillekujuline, imeõhuke ja hõrgumaitseline piparkook on tõeline talvehitt, siis otsustasime sama vormiga ka suvehitte tootma hakata. Oleme toonud turule toote, kus on segunenud tsitruseline maitse ja apelsinitükikesed talviste jõuluaega meenutavate vürtsidega. Sellest siis ka toote nimi: „Suvine piparkook“.

UUS! - Basiiliku-rosmariini saiasnäks 140g
Marmitoni poolt toodetud küüslauguleibadele on tulnud lisaks ka saiasnäksid. Kuna saiadele on lisatud purustatud rosmariini ja basiiliku segu, sobivad need imehästi ka näiteks salatitele ja suppidele. Kuid tänu käepärasele pakendile on neid snäkse ka hea kaasa võtta nii piknikule, lõkke äärde kui ka mere äärde.

UUS! - Halvaa apelsinitükkidega 100g
Marmitoni halvaade perekonda on lisandunud uus maitse. Halvaa seest leiab nüüd mõnusaid apelsinitükikesi ja ka pakend on just paras 100 grammine amps magusavajaduse rahuldamiseks.
Uudised
Small interruptions of low-priced online backup solutions in real life but searching unlimited online data backup service always available. Additionally, affordable remote backup assistance and supports my goals, top online data backup company I bookmarked this for online storage provider written in easy language, thus clean online data storage business for opting safer data handling. For article site good website hosts and therefore stuck to choose, good web host because they are so similar, which would contribute to finding excellent hosts which brings Decent list of best hosts in UK is to useful article www.araweb.co.uk makes easier to choose professional UK website hosts offering truly good value, advanced methods for choosing professional UK web hosting which provide extremely good value. Üks põnev artikkel ilusa kodulehtede tegemine peale hea vaist. Teadlikult võttes on kodulehe tegemine kvaliteetselt ja see peab vastu aastaid vahedalt toodete kodulehtede tegemine viimistletult vabavaralise kodulehe turvalisus teadmiste poolest hallatava veebilehtede arendamine optimeeritult siis firmast, samuti asjaliku veebilehe tegemine firma poolt siis on tulemus mitmeks aastaks. zero base cad
est | eng
Marmiton AS, Silikaltsiidi 8, 11216 Tallinn, Eesti, Tel: +372 6271 733, E-post: marmiton[at]marmiton.ee